Direksiyon Dersi Fiyatları araştırması yaparken, sadece tek kriteriniz direksiyon kurs ücretleri olmasın. Eğitim Merkezi nin araç filosuna, öğretmenlerin deneyimli olup olmamasına da özen gösterin.

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları

Özel Direksiyon Dersi Ücretleri

Direksiyon Kursu Fiyatları mız İstanbul Avrupa Yakası ndaki bazı semtlerimiz için geçerlidir. Aşırı yoğunluk nedeni ile Anadolu Yakasına direksiyon dersi hizmetimiz şimdilik yoktur.

Sürüş Teknikleri Merkezi olarak, anadolu yakasından kurs almak için gelen öğrencilerimizi genellikle Levent yada Beşiktaş gibi semtlerimizden alıyoruz ve ders bitiminde tekrar aldığımız semte geri bırakıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakasında bazı uzak ilçelerimiz var ( Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü vs ). Ne yazık ki bu semtlere de yaşanan aşırı yoğunluk nedeniyle hizmet götüremiyoruz. Bu öğrencilerimizi hem direksiyon dersi ücretleri uygun olsa diye, çalışma alanlarımııza davet ediyoruz. Öğrencilerimiz ile çalışma alanlarında buluşup, ders vaktinden kaybetmeden, hemen orada direksiyon eğitimi ne başlıyoruz.

Direksiyon Dersi Ücretleri

Direksiyon Dersi Ücretleri İstanbul

Direksiyon Dersi Ücretleri İstanbul

Araç Filomuzda kaliteli ve güvenlikli araçları tercih ediyoruz. Tercihimizi de bu yönde vw grubu araçlar için kullanıyoruz.

Vw polo ve golf ile direksiyon dersi almak için lütfen telefonlarımızı en az bir gün önceden arayıp, randevu alınız.

Ehliyeti olmayan öğrencilerimize biraz daha eski sürücü kursu araçlarımızla ders veriyoruz.

Otomatik Vites Direksiyon Dersi yada Tiptronik Vites Direksiyon Dersi araçlarımız yine vw grubu polo ve golf tarzı araçlardır. Sürücü Belgesi sahibi öğrencilerimize bu özel araçlarımızı tahsis ediyoruz.

Direksiyon Kurs Ücretleri

Bazı öğrencilerimiz gelip kendilerini kapıdan almamızı istiyorlar. Kendi araçları ile direksiyon eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için mecburen ev yada işyerlerine gidiyoruz. Fakat şirketimiz araçları ile direksiyon kursu almak isteyenlere bazen ev yada işyerlerine gidiyoruz. Buradaki kıstasımız, ev yada işyeriniz kolay bulunur bir yerde olmalı, trafiğin de çok yoğun olmaması ve saat dilimi.

Örneğin direksiyon kursu almak isteyen bir öğrencimiz halkalı avrupa konutları nda oturuyorsa, gidip kapısının önünden alıyoruz. Çünkü Ders çalışma alanımız 2 dakika uzaklıkta. Başka bir öğrencimiz iş çıkış saati şişli halaskargazi caddesinden kendisini almamızı isterse ne yazık ki olumlu yanıt veremiyoruz. Unutmayın Direksiyon Eğitim için ders saatiniz, sizi aldığımız noktadan itibaren  başlar. Bu nedenle çalışma alanlarına yakın noktalarda buluşmak, sizler için daha karlı ve daha mantıklıdır.