Özel Direksiyon Dersi İstanbul İleri Sürüş Teknikleri Merkezi olarak vizyonumuz;

Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi

Birinci ve öncelikli hedefimiz; Öğrencilerimiz için güvenilir olmak. İstanbul da en iyi sürücü kurslarından biri olmak için sürekli çalışmak. Biz insanlarımıza ve topluma değer katmak için buradayız. Kutsal bir görev yaptığımıza inanıyoruz ve bunun bilincindeyiz.
Düşünün, bizim özel direksiyon dersi öğrencilerimize kazandıracağımız ufacık bir bilgi, duyarlılık, bilinç belki de kendisinin yada sevdiklerinin değer verdiği insanlardan birinin hayatını kurtarmasına vesile olacak.

Direksiyon Eğitimi kadromuzla, çalışanlarımızla biz ortak bir kaderi paylaşıyoruz. Ya biz birlikte başarılı oluruz, yada hep birlikte başarısız oluruz. Bizim en iyi reklamımızı , bizden memnun olan öğrencilerimiz yapar. İnanıyoruz ki, bizden mutlu memnun ayrılan bir öğrenci, bize en az 10 öğrenci kazandıracaktır. Bu da bizim çığ gibi büyümemize neden olacaktır.
Öğrencilerimizin sadakatini kazanmak için, biz onları dinliyoruz, onlara değer veriyoruz. Onların ihtiyaçlarını tahmin ediyor ve onların gözünde değerli olmak için çaba sarfediyoruz.
Direksiyon Kursu olarak güvenilir, yenilikçi ürün ve hizmetlerle vatandaşlarımız için direksiyon kursları arasında bilinen bir marka olmak istiyoruz. Bunu şirketimizin uzun ömürlü olması ve mali başarısı doğal olarak takip edecektir. Güven, işbirliği ve karşılıklı saygı bizim kurumumuza zenginleştirici bir ortam kazandıracaktır.

Özel Direksiyon Dersi ile trafikte yerinizi güvenle alın

Direksiyon Sürüş Teknikleri Merkezi olarak misyonumuz ise;Öğrencilerimizin beklentilerini aşan hizmet sunmaktır.
Değerlerimiz; Biz bütünüz, takım ruhu içinde hareket ederiz. Çalışanlarımızla biz bir aileyiz. Müşteri odaklıyız, yaratıcıyız. Direksiyon dersi nde hedefimiz maksimum verimlilik. Çok küçük bir şahıs şirketi olmamıza rağmen, topluma bir fayda sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.
Bizim referanslarımız, yetiştirdiğimiz İstanbul trafiğine güvenle kattığımız direksiyon eğitimi alan öğrencilerimiz. Yaptıklarımız sözlerimizden daha yüksek sesle konuşmalı, daha önemli olmalı. Toplumda bir sorumluluğumuz var ve bizler bunun bilincindeyiz.
Bizi biz yapan değerler; Verimli çalışmak, zamanında bir işi yapmak ve sözlerimizin arkasında durmak. Zamanı boşa geçirmiyoruz, her anı eğitim ile değerlendiriyoruz.
Direksiyon Kursları
Peki neler kazanıyoruz; Sizlerin güvenini kazanıyoruz, bununla gurur duyuyoruz. Bu da bize güç ivme kazandırıp, bizi ileriye itiyor ve bizi daha büyük boyutlara taşıyor. Artık biz en iyi olmaktan daha azına kesinlikle razı değiliz.
Nasıl Çözümler Buluyoruz ? Öğrencilerimizi dinliyoruz ve onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyoruz. Herkesin ihtiyaçları o kadar değişik ve bir o kadar da farklı ki. Bizler, hizmetlerimizle başarıya ulaşmak için öğrencilerimize yenilikçi düşünceler sunuyoruz.
Biz yaşam tarzımızı ve hayat felsefemizi, tutkulu çalışma arzusu ve enerjimiz ile birleştirdik. Bu ortam bizlere huzur ve manevi doygunluk manevi zenginlik katıyor.
Biz insanlara daha doyurucu, daha zengin bir yaşam tarzı yaratıyoruz.
Biz kişilerin hayallerini gerçekleştirmek, onları hedeflerine ulaştırmak için buradayız, sizleri de bekleriz.